Մասնակիցներ
17:41 23/11/2018

Թիվ 2 ընտրատարածքի բոլոր թեկնածուները

Ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թիվ 2 ընտրատարածքի ( Արաբկիր, Աջափնյակ, Դավթաշեն ) բոլոր թեկնածուները, ըստ կուսակցությունների.

ՀՀԿ

1 Ավետիսյան Արա Սերգեյի
2 Բաբուխանյան Հայկ Բորիսի
3 Բեգլարյան Լիլիթ Նարեկի
4 Գեղամյան Արտաշես Մամիկոնի
5 Եսայան Մարգարիտ Հենրիկի
6 Զաքարյան Արտակ Բորիսի
7 Մամիջանյան Հայկ Ռուբենի
8 Մանուկյան Արմեն Սարգսի
9 Սահակյան Արման Գալուստի
10 Սայադյան Գայանե Հայրապետի
11 Սարգսյան Հասմիկ Գրիգորի
12 Սարգսյան Վիգեն Ալեքսանդրի
13 Սողոմոնյան Գեվորգ Ռուդոլֆի

ՔՈ

1 Սահակյան Սուրեն Սարգսի
2 Կիրակոսյան Արտակ Արամի
3 Գեվորգյան Վահե Արմենակի
4 Մինասյան Լուսինե Գարեգինի
5 Ներսիսյան Արշակ Աշոտի
6 Դավթյան Հայարփի Ռոբերտի
7 Օհանյան Արսեն Նորիկի

ՀՅԴ

1 Խաչատրյան Արթուր Լեվոնի
2 Նռանյան Շահանե Մինասի
3 Ղազարյան Արթուր Սեվոյի
4 Թորոսյան Շողիկ Հարությունի
5 Մանուկյան Արշակ Միրդատի
6 Ստեփանյան Խաչատուր Ռոստոմի
7 Կարապետյան Պարույր Վիլասի
8 Ահարոնյան Վանուշ Տիգրանի
9 Գրիգորյան Արամ Ռաֆիկի
10 Հակոբյան Սամսոն Լեվոնի
11 Բաբայան Կարինե Յուրիկի
12 Բադալյան Նարեկ Կամոյի
13 Մանուկյան Գայանե
14 Սարգսյան Դավիթ Մկրտիչ

Իմ քայլը դաշինք

1 Նազարյան Լենա Ռաֆայելի
2 Ավինյան Տիգրան Արմենի
3 Մակունց Լիլիթ Կամոյի
4 Արշակյան Հակոբ Վրեժի
5 Աբրահամյան Գայանե Ասքանազի
6 Բեղլոյան Անուշ Էդվարդի
7 Հովակիմյան Վահագն Միսակի
8 Քոչարյան Անդրանիկ Գրիգորի
9 Վարդանյան Վլադիմիր Դավիթի
10 Բաղդասարյան Նիկոլայ Յուրիի
11 Հովհաննիսյան Հովհաննես Վահագնի
12 Մկրտչյան Արմեն Պարգևի
13 Դարբինյան Վազգեն Արշավիրի
14 Մկրտչյան Հայկ Համլետի

ԼՀԿ

1 Գորգիսյան Գեվորգ Սամվելի
2 Բարսամյան Ներսես Արմենի
3 Խաչատրյան Ռոբերտ Արսենի
4 Շահինյան Մարտիրոս Նարեկի
5 Նուրջանյան Արփինե Վարդանի
6 Սարգսյան Տիգրան Կարենի
7 Ղուլյան Սամվել Արշակի
8 Զուռնաչյան Վարդգես Խաչատուրի
9 Կոստանյան Աննա Մայիսի
10 Բաբայան Հարություն Վիլիկի
11 Մխիթարյան Ատոմ Ռոբերտի
12 Գրիգորյան Գեվորգ Նորիկի
13 Մաթեվոսյան Գոհար Կարոյի
14 Մարուքյան Գայանե Սոսոյի

ՔԺՎԿ

1 Հարությունյան Հակոբ Հայկազի
2 Ղազարյան Վիկտոր Սերյոժայի
3 Վարդերեսյան Նանուլի Կորյունի
4 Մովսեսյան Գեղամ Ջեմսի
5 Նահատակյան Ռուբեն Աղասու
6 Սարդարյան Կարինե Ջումշուդ

ԱԱԿ

1 Իսկանդարյան Արտավազդ Վլադիմիրի
2 Սարգսյան Դավիթ Վարազդատի
3 Ծառուկյան Արմինե Սամվելի
4 Սարգսյան Գեվորգ Լյովայի
5 Հարությունյան Ռիմա Դավիդի

Մենք դաշինք

1 Զեյնալյան Արտակ Հայկազի
2 Վարդանյան Թեհմինա Խաչատուրի
3 Ահարոնյան Վարազդատ Հովհաննեսի
4 Հարությունյան Վարդան Իշխանի
5 Ավետիսյան Անդրանիկ Սասունիկի
6 Ալավերդյան Երազիկ Հովհաննեսի
7 Ներսեսյան Սարգիս Արտաշեսի
8 Գրիգորյան Անուշ Սամվելի
9 Մարտիրոսյան Աննա Ակսելի
10 Համբարձումյան Աշոտ Յուրիի
11 Առաքելյան Արմեն Ալբերտի
12 Գալստյան Տիգրան Քաջիկի
13 Հովասափյան Ալբերտ Ռաֆիկի
14 Վարդանյան Արմեն Մամիկոնի

ՕԵԿ

1 Մեյրոյան Վաղարշակ Փարիզի
2 Առաքելյան Վահան Ժորայի
3 Գեվորգյան Վահան Մամիկոնի
4 Մելքոնյան Գոհար Մանուկի
5 Եղիազարյան Մնացական Վալոդյայի
6 Եղիազարյան Կարեն Միշայի
7 Հակոբյան Արամ Արամայիսի
8 Գեվորգյան Արտակ Հարությունի
9 Խաչատրյան Ռուզաննա Վարազդատի
10 Այվազյան Ավետիք Վարդանի
11 Հովհաննիսյան Հովհաննես Սամվելի
12 Թադեվոսյան Սուսաննա Ամբակումի
13 Խաչյան Արմենուհի Ռուբիկի
14 Կարապետյան Վահե Յուրիկի

ՍԾՀԿ

1 Արշակյան Գոհարիկ Արամայիսի
2 Բադալյան Նաիրա Վլադիմիրի
3 Թադեվոսյան Անահիտ Ժորայի
4 Ծատուրյան Արարատ Ռազմիկի
5 Խաչատրյան Անահիտ Վոլոդյայի
6 Կյուրեղյան Սերգեյ Արմենակի
7 Մարգարյան Հրաչիկ Արամի
8 Մարտիրոսյան Գոհար Ռազմիկի
9 Միրզոյան Հրաչիկ Վանոյի
10 Միրոյան Հայկանուշ Հովհաննեսի
11 Պետրոսյան Վահրամ Ռոբերտի
12 Սարգսյան Հասմիկ Ռոբերտի

ԲՀԿ

1 Ակաջյան Ռոման Հրաչի
2 Ամիրջանյան Հասմիկ Հովիկի
3 Գեոլյան Վազգեն Մանուկի
4 Գեվորգյան Արթուր Ռուստամի
5 Զաքարյան Աշոտ Հարությունի
6 Զոհրաբյան Զոհրաբ Սենիկի
7 Հարությունյան Մարկոս Արաիկի
8 Մադոյան Ալբերտ Միշայի
9 Մանուկյան Սերյոժա Թադեվոսի ժ
10 Մելքոնյան Ռոբերտ Սուրենի
11 Նամունց Կարինե Վաչագանի
12 Սարգսյան Արմինե Սերժիկի
13 Ուրիխանյան Տիգրան Խաչատուրի
14 Քեշիշյան Վարդուհի Հովհաննեսի

Վերեվ