Մասնակիցներ
17:02 23/11/2018

Թիվ 1 ընտրատարածքի բոլոր թեկնածուները

Ռեյտինգային ընտրակարգով առաջադրված թիվ 1 ընտրատարածքի ( Ավան, Նոր-Նորք, Քանաքեռ-Զեյթուն ) բոլոր թեկնածուները, ըստ կուսակցությունների.

ՀՀԿ

1 Ալավերդյան Արմեն Օնիկի
2 Դավթյան Վարդուհի Հայրապետի
3 Դավթյան Վիկտոր Դավթի
4 Հակոբյան Աշխեն Հակոբի
5 Հարությունյան Սեդրակ Հարությունի
6 Հովհաննիսյան Սամվել Անդրանիկի
7 Ճորուխյան Արա Նորիկի
8 Մինասյան Գագիկ Ենգիբարի
9 Միսակյան Արայիկ Մանվելի
10 Պետրոսյան Գարեգին Տիգրանի
11 Սուքիասյան Սոնյա Գարեգինի
12 Վասիլյան Դավիթ Սամվելի
13 Փոստոյան Քնարիկ Սամվելի

ՔՈ

1 Հովհաննիսյան Վլադիմիր Ստեփանի
2 Մանթաշեվա Յանա Գեորգիի
3 Կարապետյան Հովհաննես Վահրամի
4 Գուլյան Տիգրանուհի Կարապետի
5 Ազատյան Գոհար Գուրգենի

ՀՅԴ

1 Առաքելյան Ռուզաննա Հակոբի
2 Ղազարյան Նաիրա Աշոտի
3 Մանուկյան Գեղամ Ազատի
4 Շահբազյան Արտյուշ Վարդգեսի
5 Գեղամյան Արաքսյա Գագիկի
6 Կարապետյան Սարգիս Եղիազարի
7 Բասենցյան Երվանդ Ռուբիկի
8 Աբրահամյան Վալերի Միխաելի
9 Բարսեղյան Նազիկ Արշալույսի
10 Հովհաննիսյան Ջիվան Եղիշի
11 Գաբրիելյան Լեվոն Սերժիկի

Իմ քայլը դաշինք

1 Բաթոյան Զարուհի Վալերիանի
2 Հայրապետյան Մխիթար Իոսիֆի
3 Կոնջորյան Հայկ Արսենի
4 Տիգրանյան Հերիքնազ Սարգսի
5 Ավետիսյան Ալեքսանդր Մելսիկի
6 Պողոսյան Քրիստինե Ատոմի
7 Զեյնալյան Նարեկ Արտավազդի
8 Գեվորգյան Գոռ Գևորգի
9 Հայրապետյան Տաթեվիկ Արմենի
10 Պապիկյան Մեսրոպ Թևոսի
11 Չիլինգարյան Կարեն Վալադիկի
12 Ասլանյան Հակոբ Արսենի
13 Հակոբյան Երջանիկ Մանվելի

ԼՀԿ

1 Գրիգորյան Վախթանգ Էդվարդի
2 Մակարյան Մկրտիչ Մարատի
3 Գեվորգյան Րաֆֆի Աշոտի
4 Սամսոնյան Անի Տաճատի
5 Բաղդասարյան Գուրգեն Նիկոլի
6 Կիրակոսյան Գոռ Սարգսի
7 Հովսեփյան Արման Մարտինի
8 Սարգսյան Կարեն Սամվելի
9 Մամբրեյան Հովհաննես Տիգրանի
10 Սարգսյան Թերեզա Լևոնի
11 Ազատյան Աիդա Նիկոլայի

ՔԺՎԿ

1 Արզումանյան Անժելա Շահենի
2 Սանոսյան Հայկ Արտյուշի
3 Հարությունյան Հայկ Հակոբի
4 Մանուկյան Աղասի Արշավիրի
5 Մարգարյան Արմինե Յուրիկի
6 Մարկոսյան Արա Զալիբեկի
7 Մխիթարյան Ավետիս Ալբերտի

ԱԱԿ

1 Անդրեասյան Էմիլ Միշայի
2 Գաբրիելյան Էլզա Սերգեյի
3 Մարտիրոսյան Քնարիկ Արշավիրի
4 Նամեսնիկյան Հասմիկ Խաչիկի
5 Թաթոսյան Դիմիկ Աղաբեկի

Մենք դաշինք

1 Սարգսյան Արամ Զավենի
2 Սարգսյան Արտավազդ Սամվելի
3 Ամիրայան Պետրոս Հովհաննեսի
4 Բեջանյան Մհեր Աշոտի
5Նիկողոսյան Հովհաննես Հրանտի
6 Խաչատրյան Անժելա Արտաշեսի
7 Հակոբյան Մարիա Դավիթի
8 Այվազյան Վազգեն Մհերի

ՕԵԿ

1 Քոչարյան Մարինե Հենրիկի
2 Ավետիսյան Արտակ Ռաֆիկի
3 Խաչատրյան Վարդան Ժորայի
4 Լալայան Գագիկ Գրիգորի
5 Ահարոնյան Ալեքսան Մայիսի
6 Հուսեփյան Մելանյա Սաշայի
7 Գրիգորյան Սուսաննա Ծերունի
8 Ղազարյան Մարգարիտա Ռոբերտի
9 Մուրադյան Անահիտ Արշալույսի
10 Թորոսյան Վահե Աշոտի ուն
11 Ավետիսյան Զորի Անդրանիկի
12 Գեվորգյան Հուսիկ Զիֆրիտի

ՍԾՀԿ

1 Բուլանիկյան Հակոբ Սարգսի
2 Դանիելյան Էլեն Վրեժի
3 Դավթյան Արտուր Լեվոնի
4 Կարապետյան Մանվել Պարգեվի
5 Կոմշույան ԱրաԱլեքսանդր Վահրամի
6 Հարությունյան Արտակ Լադիկի
7 Հարությունյան Արփիկ Վլադիկի
8 Հովհաննիսյան Եղիսաբերտ Աղասինի
9 Մովսիսյան Արթուր Զարմաիլի
10 Սահակյան Ամալյա Գրիշայի
11 Սարգսյան Տարոն Մհերի

ԲՀԿ

1 Ադիլխանյան Էդգար Սուրենի
2 Ալեքսանյան Գյուլնարա Ցոլակի
3 Առաքելյան Հռիփսիմե Էռնեստի
4 Գրիգորյան Իրինա Շավարշի
5 Խաչատրյան Կարեն Ռաֆիկի
6 Խաչատրյան Մարինա Կոլյայի
7 Ծառուկյան Արտյոմ Ռաֆայելի
8 Կոստանյան Արմինե Սուրենի
9 Մանուկյան Ալեքսանդր Միքայելի
10 Մելքոնյան Աննա Արտավազդի
11 Պետրոսյան Գեվորգ Վոլոդյայի
12 Սահակյան Վահագն Պետիկի
13 Վարդանյան Վարդան Նահապետի

 

Վերեվ